Szybki wniosek online


ImięNazwiskoAdres e-mailTelefon komórkowyKod pocztowyMiejscowośćKwota pożyczki (do 50.000 zł)Wielkość dochodu na miesiącNumer PESEL- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz przekazywanie ich partnerom w celu udzielania mi dodatkowych informacji o oferowanych produktach, w tym na przesyłanie tych informacji drogą elektroniczną. Oświadczam również, iż zapoznałem się z regulaminem.


POŻYCZKI POZABANKOWE TO NASZA SPECJALNOŚĆ

- wystarczy dowód osobisty

Pogotowie gotówkowe! Wystarczy, że złożysz krótki wniosek na naszej stronie a już za kilka godzin będziesz mógł cieszyć się dodatkową gotówką. 

Nie sprawdzamy Twojej historii kredytowej. Nie weryfikujemy baz dłużników. Dla nas liczy się klient któremu możemy zaoferować pomoc działając szybko i sprawnie.  

Nasza konkurencja nie zaoferuje Ci więcej.

KTO OTRZYMA POŻYCZKĘ?

Aby otrzymać pożyczkę musisz posiadać dowód osobisty oraz być osobą pełnoletnią.

Do udzielenia pożyczki wystarczy nam Twoje oświadczenie o dochodach. Nasz doradca przedstawi Ci indywidualnie przygotowana dla Ciebie ofertę.

14032013 getinup_390zl_750x200 Image Banner 750 x 200
Zasięg działania
Obsługujemy teren całej Polski. Jesli znalazłeś się w trudnej sytuacji finansowej udzielimy Ci pomocy. Wypełnij tylko formularz i czekaj na kontakt naszych konsultantów. 
Niskie raty
Zawsze staramy się, aby wysokość rat była relatywnie niska i wygodna do spłaty. Dlatego po wypełnieniu wniosku, konsultant oddzwania do Ciebie.
Kwota pożyczki
Nowi Kienci mogą uzyskać pożyczkę do 30 000 zł, natomiast osoby korzystające już wcześniej z naszej oferty otrzymają pożyczkę do 50 000 zł.